"פמיניזם כפי שלימדתי את בנותיי" - סדנת השראה וכתיבה פמיניסטית בזום! *רשימת המתנה*

B96A7362

**ההרשמה מלאה - מוזמנות לגלול למטה ולהירשם לרשימת המתנה**

במרץ ובאפריל ניפגש לסדרה של 6 מפגשי כתיבה, קריאה ובירור מחודש של השאלה מה זה אומר להיות נשים ואימהות היום, לאחר שהעולם התהפך ואיתו גם השתנה כל מה שהכרנו עד כה.

כל מפגש יוקדש לנושא/שאלה שסביבם נקרא טקסטים פמיניסטיים ושירה ונכתוב בהשראת ספרי "פמיניזם כפי שלימדתי את בנותיי" - על אימהות, גוף, יופי, הסללה מגדרית וכסף, נשאל, בין היתר, מהו פמיניזם בזמן מלחמה, מהי אימהות בימי סכנה, מהם הקירות התומכים שלנו, ומה כוחה של השושלת הנשית, נערוך תרגילי כתיבה ונעניק משובים לטקסטים שייכתבו ובאמצעותם נחדד את כלי הכתיבה שלנו.

הסדנה מיועדת לכותבות מתחילות או מיומנות, לכל מי שמרגישה מוכנה להתבונן בחומרי החיים של עצמה ולהבין איך הם נטועים בסיפור רחב וגדול מאוד על היות אישה בעולם, למי שמעוניינת לברר את מה שעובר עלינו כיום כנשים וכאימהות באמצעות כתיבה, ולמי שרוצה להניע את הכתיבה, המחשבה וההשראה שלה.

מספר המקומות מוגבל.

בואו באהבה.

מה יהיה בסדנה?

כל מפגש שלנו ייארך שעתיים וחצי יתחלק לשניים: חלק אחד יוקדש לקריאה, תרגיל כתיבה, שיחה והשראה והחלק השני יוקדש למשובים על הטקסטים שנכתבו בבית.

.

המפגשים יתקיימו בזום. הקריאה והכתיבה ייערכו על מסמך משותף, כך שההערות וההצעות של חברי הקבוצה יישמרו עבורכן גם להמשך וכן ויהיה באפשרותכן לערוך את הטקסטים ולחלוק את הצמיחה וההתפתחות שלהם עם הקבוצה גם בהמשך הדרך.

.

רוצות להכיר את הספר "פמיניזם כפי שלימדתי את בנותיי"? לחצו על הלינק הזה וקראו 3 פרקים ראשונים.

רוצות להכיר אותי קצת טוב יותר? בלינק הזה למטה תמצאו ראיונות ופודקסטים איתי ובכלל אפשר לשוטט באתר שלי.

כדי להכיר את השירה שלי ואת הכתיבה שלי מוזמנות ללחוץ על הלינק הזה ולדפדף בספריי.

למי מיועדת הסדנה?

❤️ לכל מי שמעוניינת להעמיק איתי ביחד בכתיבה ובחשיבה פמיניסטית.

❤️ למי שמעוניינת לשפר את יכולות הכתיבה שלה ולקבל חוות דעת קבוצתיות ואישיות ממני.

❤️ למי שצמאה לרעיונות חדשים, לבירור של המצב ושאוהבת חשיבה משותפת.

❤️ הסדנה פתוחה לכותבות חדשות ולכותבות מתחילות כאחת, וגם למי שלא בטוחה בכלל שהיא רוצה לכתוב אבל יש בה סקרנות לרעיונות חדשים למחשבה ולשיחה.

❤️וכמובן אינך צריכה להיות אמא בעצמך כדי להשתתף!

 

תאריכים:

מפגש ראשון: יום שלישי 5-במרץ 2024

מפגש שני: יום שלישי 12-במרץ 2024

מפגש שלישי: יום שלישי 19-במרץ 2024

מפגש רביעי: יום שלישי 2 -באפריל 2024

מפגש חמישי: יום שלישי 9-באפריל 2024

מפגש אחרון: יום שלישי 16-באפריל 2024

 

שעות:

19:00-21:30 (ישראל)

9:00-11:30 בבוקר (פסיפיק)

12:00-14:30 בצהריים (מזרחי)

אשת קשר:

להצטרפות לרשימת המתנה שלחו לי הודעה

מה המחיר?

1,620 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד ה 16.1.2024

לאחר מכן המחיר: 1,680 ש"ח.

ניתן לחלק ל-6 תשלומים

התשלום באשראי / ביט / פייבוקס / העברה בנקאית

(כתבו לי לקבלת פרטים)

 

מדיניות ביטולים:

על ביטול עד שבעה ימי עסקים לפני פתיחת הסדנה: יינתן החזר כספי מלא.

על ביטול משבעה ימים לפני מועד הפתיחה: דמי הרישום על סך 550 ₪ לא יוחזרו.

על ביטול לאחר השיעור ראשון: דמי הרישום לא יוחזרו, בתוספת תשלום של 270 ₪ הוצאות.

על ביטול משישה ימים לפני מועד המפגש השני והלאה: לא יהיה כל החזר כספי על ביטול ההרשמה.

 

אם החמצת מפגש אחד או יותר מבין מפגשי הסדנה, יישלח אלייך סיכום של המפגש במייל עם פירוט הטקסטים שקראנו יחדיו וכן עם התרגילים שנערכו באותו מפגש.
המפגשים לא מצולמים ולא מוקלטים.

את המפגשים עם מיה מרגישים בגוף. היא מלמדת אותך לא לפחד להסתכל ללבן שבין המילים. הרעיונות שלה לוכדים אותך כמו פנסי רכב המהפנטים את עיני הארנבת בעת חשכה, מנקבים את נשמתך ואז, אתה כותב כמו שלא חשבת אי פעם שאתה יכול

מיכלי פנקל, בוגרת סדנת "תרגילים בהשראה"

סדנת השירה שלך הותירה אצלי חוויה עמוקה ומשמעותית שמקבלת עוד רבדים מיום ליום ולא רק בתחום הכתיבה. המארג המפרה בין קריאה חוויתית בשירה עכשווית ומסקרנת לבין הקריאה בשירים האישיים של המשתתפות. הליווי בכתיבה העשיר בכלים פואטיים, תוך כדי הנחייה רגישה ומאפשרת של הקבוצה עם מבטך המיטיב ונדיבות הלב. מבחינתי זוהי מתנה נפלאה וייחודית שכל כותב יכול לאחל לעצמו

נעמה סגל-בלינדר, בוגרת סדנת השירה

בסדנה נוצר תמהיל עשיר ועם זאת פשוט ומדויק… משוב מעודן ומעודד לטקסט שהכנת בבית בצד ביקורת עמוקה של אוזן כרויה ונייר שיוף מיומן, קריאה והתעמקות בשירת נשים (שהסבירות להיחשף לקולן האישי בדרך אחרת קלושה למדי), צ'אי מהביל תוצרת בית (מתגוון ומפתיע כמו תוכני המפגש), חברת נשים מצחיקות, רגישות וחכמות לאין שיעור. אומר רק זאת, אם את או אתה מחפשים לכם מתנה אמיתית לנפש, אם יש בכם תשוקה פואטית המבקשת נתק שבועי מעול-העכשיו-הבלתי חודל, אם יש בכם האומץ לצלול לעולם של אמיתות מקומיות ואוניברסליות בלתי מתפשרות,אל תתמהמהו. בינתיים היא עוד כאן בארץ, מי יודע לכמה זמן ומתי יבער בה המסע לחיפוש הקעקוע הבא.

אדוה קמחי-חן, בוגרת סדנת השירה

סדנת תרגילים בהשראה היתה מאלפת, מרגשת, מעשירה וחוויתית. מיה חשפה אותנו לשירה אמריקאית עכשווית מרתקת, זהו צוהר לעולמות שמאד לא נגישים לנו כאן, והתרגומים הנהדרים שלה לרבים מהשירים העבירו אותם בעוצמה… היא זיקקה מהם, בכשרונה החד ובדידקטיות מרתקת, את מרכיבי ההשראה, כוונה אותנו להתנסות בכתיבה על העולמות האלה והמשובים החדים ומלאי תשומת הלב שלה הפרו ודייקו באופן מופלא. נשארתי עם טעם של עוד...

איילה רהב, בוגרת סדנת "תרגילים בהשראה"

רגע לפני שהחיים דוהרים קדימה, אני כותבת לומר לך תודה… הסדנה היתה נהדרת. הקריאה שלך את הטקסטים פותחת לי עולמות חדשים של הקשבה, והמשובים שלך סימנו לי בבהירות ובחוש הומור את הנקודות בהן אני מתחמקת, או מתפנקת. בלי להגזים אני מרגישה ברת מזל לזכות בליווי שלך

שרית בלום, בוגרת סדנת "תרגילים בהשראה"

יצירת קשר

אני תמיד שמחה לשמוע מכן!
מוזמנות לפנות אלי כדי להזמין אותי לערבי שירה, הרצאות ומפגשים על פמיניזם, חוגי בית, מועדון ספרותי, לברר פרטים על סדנאות בהנחייתי או בכל נושא ועניין אחרים.
אני שמחה להגיע לכל מקום בארץ, וכשאני בקנדה ובארה"ב אני משוטטת בין קהילות יהודיות, אוניברסיטאות ומועדוני קוראים – דברו איתי ואולי אגיע גם אליכן!

תודה